מנויי VIP מקבלים ב'עבודות לחרדים' שירות בלעדי!
בשוק התעסוקה התחרותי של ימינו, חבילת VIP נותנת לכם יתרון על מחפשי עבודה אחרים. מה כוללת החבילה ואיך היא מגדילה את הסיכויים שלכם למצוא עבודה טובה יותר ומהר יותר?
עבודות לחרדים | 04 אוג 2019 12:14

מהי חבילת 'עבודות לחרדים VIP' ולמה שווה לרכוש אותה כשניתן גם בחינם?

'עבודות לחרדים' לקחה על עצמה את המשימה לסייע לבני הציבור החרדי למצוא את העבודה שהכי מתאימה להם מכל הבחינות, ברוחניות ובגשמיות. מנויי חבילת 'עבודות לחרדים VIP' שלנו זוכים לשירות בלעדי שנותן להם יתרון על מחפשי העבודה האחרים, ומקרב אותם משמעותית לתפקיד הבא שלהם.

אז מה בעצם מקבלים במסגרת החבילה ואיך זה מגדיל את הסיכויים למצוא עבודה?

1. גישה לכל המשרות

אם אתם מנויים לחבילת 'עבודות לחרדים VIP' תהיה לכם גישה חופשית לכל המשרות באתר, וביניהן משרות VlP המיוחדות והמבוקשות השמורות למנויי החבילה בלבד, להן רק אתם תוכלו לשלוח קורות חיים ולהגיש מועמדות.

2. התקשרות ישירה עם המעסיק

נתקלתם במשרה שנראית מתאימה לכם ורוצים לברר פרטים נוספים? מנויי 'עבודות לחרדים VIP' יכולים לתקשר עם המעסיק בצורה ישירה באמצעות אופציית 'שליחת הודעה למעסיק', הקיימת בכל משרה באתר, ולקבל ממנו רקע נוסף על המשרה.

3. קדימות על מחפשי עבודה אחרים

יתרון נוסף וייחודי למנויי 'עבודות לחרדים VlP' קדימות על מחפשי עבודה אחרים. הגשת מועמדות במשרות המיוחדות והמבוקשות שלנו מתאפשרת רק לבעלי חבילת 'עבודות לחרדים VlP'. התוצאה: התמודדות מול פחות מועמדים על אותן משרות.

לקוחות 'עבודות לחרדים VIP' יכולים להתנתק מהשירות בכל עת.

הצטרפו עוד היום לחבילת 'עבודות לחרדים VlP' והגדילו את הסיכויים שלכם למצוא עבודה טובה יותר ומהר יותר!

בהצלחה!

מאמרים שאולי יעניינו אותך

[fbcomments]