תכירו את מנכ"ל חברת "קידום פלוס" – בניית האתרים והשיווק באינטרנט המצליחה ביותר בישראל
תכירו את מנכ"ל חברת "קידום פלוס" החברה שמחוללת מהפכה בתחום בניית האתרי אינטרנט והשיווק הדיגיטלי. ראיון.
עבודות לחרדים | 06 ספט 2017 11:44

חברת בניית האתרים והשיווק באינטרנט המצליחה ביותר בישראל.

תכירו את חברת קידום פלוס החברה שמחוללת מהפכה בתחום בניית האתרי אינטרנט והשיווק הדיגיטלי. ראיון.

לפני כשש שנים, אוראל, כעת מנכ"ל קידום פלוס סיים את לימודי המשפטים בקריה האקדמית אונו.

 

"סיימתי את לימודי המשפטים והבנתי שיש אפליה כלפי המגזר החרדי בשוק התעסוקה, הרבה מחברי לספסל הלימודים חיפשו עבודה, אך לא מצאו." מספר לנו אוראל. הוא הבין שהבעיה היא עמוקה והכין עבודת מחקר שבה הוא מפרט איך אפשר לפתור את הבעיות הקיימות בשוק התעסוקה וכיצד ניתן לשלב יותר חרדים בתעסוקה כך שיתאפשר להם להתפרנס בכבוד מבלי לוותר על הערכים החרדים.

 

"היה לי קשה לראות כ"כ הרבה חרדים מוכשרים שפשוט לא מצליחים למצוא עבודה." ממשיך ומספר. "החלום שלי היה להקים חברה מצליחה שתאפשר פרנסה בכבוד לבני המגזר החרדי מבלי לוותר על התנאים המתאימים לצורכי המגזר." לאחר ניתוח ההזדמנויות בשוק אוראל הבין שלהרבה גברים חרדים יש יכולת שכנוע גבוהה ומן העבר השני, הנשים החרדיות בקיאות ברזי הגרפיקה ויודעות לעצב אתרים מדהימים. מאידך היה צורך עז בשוק לשירות בניית אתרים בעלות אטרקטיבית כי כל בעל עסק שחפץ חיים הוא חייב אתר אינטרנט שישים אותו על המפה – כי פשוט מי שלא שם לא קיים. אוראל חבר לחברת סטרטאפ ישראלית המאפשרת לכל מעצבת גרפית לבנות אתרים מהממים בקלות ובעלות אטרקטיבית וכך נולדה חברת קידום פלוס – מקום עבודה מותאם למגזר החרדי עם שכר גבוה המאפשר פרנסה בכבוד לכל חרדי.

 

אז איך התחלתם?                 

 

התחלנו בקטן, ממש לבד. אני מכרתי את האתרים, העסקנו מעצבת ולאט לאט המכירות הלכו וגדלו. בעלי העסקים שהקמנו להם את האתרים נהנו מהשירות והמקצועיות והשמועה עשתה לה כנפיים, והחברה הכפילה את עצמה מידי שנה, כיום החברה מונה כ- 50 עובדים כמחציתם נציגי מכירות ויועצי פרסום המנהלים תיקי לקוחות ומחציתם מעצבות אתרים ונשות שירות לקוחות ותמיכה טכנית.

 

לפני כשנתיים שכרנו משרדים חדשים והשקענו סכומי עתק בפיתוח החברה. המשרדים ברמה הגבוהה ביותר של חברות ההייטק בארץ ובעולם. "תשמע, פשוט כבר לא היה לנו מקום במשרדים הישנים. אנחנו כל הזמן בתהליך צמיחה וגיוס עובדים חדשים."

 

אז מה חשוב לכם כשאתם מגייסים עובדים?

 

הגישה אצלנו בקידום פלוס שאנחנו מחפשים שותפים להצלחה, לכן חשוב לנו מאוד אנשים רציניים בעלי כושר שכנוע שיוכלו לצרף עוד בעלי עסקים להצלחה ולאפשר להם ליהנות מאתר שיווקי איכותי ונוכחות דיגיטלית וקידום בכל הערוצים הרלוונטים, בגוגל בפייסבוק, באינסטגרם וכו' ובכחצי עלות ביחס למחיר שגובים המתחרים בשוק. צריך מוטיבציה גבוהה ויכולת התמדה. אין לי שום בעיה עם אנשים שאין להם ניסיון בתחום האינטרנט, העיקר שהחבר'ה יהיו "רעבים" עם אנרגיות להצליח ולהתקדם.

 

כמה עובדים אתם מחפשים לגייס היום?

 

עם המעבר למשרדים החדשים, הקמנו שתי מחלקות של מנהלי תיקי לקוחות גברים, מעבר למחלקת המכירות של הנשים שהייתה קיימת. וכעת הקמנו את מחלקה לשיווק דיגיטלי שעל פי החזון שלנו תהיה משרד הפרסום הגדול בישראל לעסקים קטנים ובינוניים. אנו כעת בתהליך גיוס של כ- 25 יועצי פרסום ונציגי מכירות במשרה מלאה שאפשר להגיע בה גם למשכורות של עשר וחמש עשרה אלף שקל בחודש.

 

מה הלאה?

 

כיום אנחנו מקימים אתרים ומפרסמים באינטרנט בעיקר בעלי עסקים וחברות בארץ. יש לנו נתח שוק בין החברות הגדולות בארץ ובכל שנה אנחנו מקימים למעלה מאלף אתרים. הדבר הבא הוא חו"ל וחדירה לשוק הבינלאומי. ואנחנו מתעדים בשנה הקרובה לפתוח מחלקה מיוחדת לחו"ל ולהתפתח לשוק דובר האנגלית ומקווים לשחזר את ההצלחה בישראל לכל העולם.

 

מה טיפ הזהב שלך ליזמים?

 

נחישות, נחישות ושוב נחישות. אין דבר כזה "אי אפשר". הכל אפשרי וצריך רק לחשוב חיובי ולמצוא את הדרך. תמיד יש אתגרים וקושי אבל חשוב מאוד שליזם יהיה נחישות והתמדה בעסק ואמונה שהכל אפשרי וכמובן סייעתא דשמיא.

 

לפני שאנו נפרדים מהראיון, הוא מדגיש – אנחנו משפחה אחת. כולנו, כל העובדים, המעצבים, אנשי מכירות כולנו משפחת קידום פלוס ויש אווירה מאד מיוחדת בחברה. ואנחנו ממשיכים לצרף למשפחה הזאת עוד אנשים ואם אנשים מעבודות לחרדים רוצים להיות חלק מהמשפחה הזאת, יותר מנשמח לקבל אותם!

 

פרטים על החברה.

 

כתובת: רחוב כהנמן 111 בני ברק.

טלפון: 0723902280

שעות: 8:30 – 17:30

לשליחת קורות חיים

פקס: 074-71740-70

מייל: [email protected]

 

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]