עולים על המסלול המהיר: מכינה לבני 30 פלוס ב"קמפוס שטראוס"
דרישת סף העומדת בפני בוגר לימודים תורניים, החפץ להשתלם בלימודים אקדמיים, הינה כידוע: תעודת בגרות מלאה. דא עקא, רובו ככולו של הציבור החרדי, אינו מצויד בתעודה כזו.
עבודות לחרדים | 05 פבר 2017 15:22

 

"קמפוס שטראוס" בירושלים, יוצא כעת ברישום למכינה ייעודית קדם-אקדמית לבוגרי ישיבות, בני 30 פלוס, אשר תקנה להם תעודת סיום, ותשמש עבורם כרטיס כניסה ללימודי תואר.

 

אף שמדובר במסלול נוח, מהיר ומקוצר, שהותווה במיוחד לבני 30 ומעלה, הוא סולל, כאמור, את הדרך לאקדמיה וללימודי תואר.

 

הלימודים במכינה, יתקיימו בשעות הערב, תוך הקפדה על הסטנדרטיים המקצועיים מחד, ועל כללי ההלכה המסורה מאידך. בתום לימודי המכינה, ממשיכים התלמידים ללימודי תואר ראשון, על פי בחירתם: ניהול משאבי אנוש או תקשורת וממשל.

 

סגל ההוראה במכינה הינו מקצועי, מיומן ובעל ניסיון רב בהתאמת תכנית הלימודים והעברת החומר גם לתלמידים מבוגרים חסרי כל רקע בתחום. במסגרת המכינה התלמידים זוכים לליווי אישי לאורך כל הדרך, כולל תגבורים קבוצתיים. תלמידים מתקשים מקבלים, במידת הצורך, חונכות אישית, בכדי להבטיח את הצלחתם הלימודית. ואם לא די בכך, לזכאים גם מובטח סבסוד מלא.

 

לצד מכינה זו, ישנן גם את המכינות הרגילות המותאמות לבני פחות מ-30, המכוונות גם למקצועות מדעיים, כמו מדעי המחשב. המכינות למעשה משלימות ידע והשכלה ומצמצמות פערים במקצועות הרלוונטיים, כאשר במסגרות אלו, הם רוכשים מושגים ומונחים נרחבים באנגלית, מתמטיקה אוריינות ובתחומי יסוד הקשורים לעולם האקדמי.

 

"קמפוס שטראוס" בירושלים, שהוא שלוחה של המכללה האקדמית 'הדסה', הוא מסגרת חרדית לכל דבר וענין. תכניות לימודי המכינה והתואר, נבנו בהתאמה מושלמת לציבור החרדי, כאשר תכני הלימוד מבוקרים בקפידה ומסוננים בשבע נפות, אך בד בבד, ללא כל פגיעה ברמתם האקדמית.

 

רואה עצמך מתאים? רוצה לבדוק זכאותך לסבסוד מלא? התקשר עכשיו 02-6222202  

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]