ח"כ אראל מרגלית בוועדת הכספים: תכניות התעסוקה לחרדים התייבשו
"יש תוכניות שעבדו אבל כיום הן לא מתוקצבות. כל נושא הסובסידיה לעובד ותוכניות רבות במרכז ההשקעות התייבשו - גם לחרדים, גם לאוכלוסייה הערבית, וגם לקבוצות אוכלוסייה בצפון ובדרום"
עבודות לחרדים | 08 אוק 2015 18:02

 

בדיון סוער שהתקיים ביום שלישי בוועדת הכספים של הכנסת, אמר ח״כ אראל מרגלית מהמחנה הציוני לפקידי האוצר: ״במקום לנקוט במדיניות אחראית, מדובר כאן על מדיניות של התחמקות והזנחה. אתם באוצר מתמקדים כל הזמן ביחס חוב תוצר מהיום עד 2020, אבל האמת היא שמחצית האוכלוסייה בישראל משתכרת בפחות מ-6000 ש״ח ואנשים עובדים ולא גומרים את החודש.

"אנשים עובדים ועניים. משפחה אחרי משפחה עובדת, אך לא מתפרנסת, כי אתם לא משקיעים במוקדי הצמיחה החברתיים במדינה.

  ״ממשלת ישראל מתעסקת בפוליטיקה קטנה ולא משקיעה במוקדי הצמיחה החברתיים שלה בצפון ובדרום, לא משקיעה ביצירת מקומות עבודה שנותנים פרנסה לצעירים ולבני 45 פלוס, והמשק לא יוצר מקומות עבודה איכותיים.

"יש תוכניות שעבדו אבל כיום הן לא מתוקצבות. כל נושא הסובסידיה לעובד ותוכניות רבות במרכז ההשקעות התייבשו – גם לחרדים, גם לאוכלוסייה הערבית, וגם לקבוצות אוכלוסייה בצפון ובדרום".

 ח״כ מרגלית ציין כי יש להגדיל את העידוד למגזר העסקי, המגזר הערבי והחרדי.

״ישראל זקוקה לתוכנית חירום של צמיחה שתייצר מקומות עבודה בצפון ובדרום. אתם לא משקיעים במוקדי הצמיחה החברתיים במדינה! בירושלים זה יכול לעשות שינוי מהותי במרקם של אוכלוסיית העיר בעתיד".

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]