תכירו את הבמאי והצלם הכי מצחיק בעיר: מייקל חזוני
פרויקט מיוחד: החרדים העובדים והסטודנטים יוצאים מהשגרה ומספרים בקצרה על עצמם, איפה הם רוצים להיות בעוד 5 שנים ומה הפדיחה הגדולה שלהם בעבודה? מעניין.
עבודות לחרדים | 06 אוג 2015 18:45

 

בשביל צעיר או צעירה חרדים היציאה לשוק העבודה מלווה בקשיים רבים, העדר השכלה או ניסיון תעסוקתי הם חלק קטן מאותם קשיים, המעבר מהישיבה לעולם התעסוקה הוא מעבר קשה, לא הרבה צולחים אותו ומצליחים להתברג במקומות טובים, לא מעט אנו רואים כאלו שלא הצליחו והם עדיין מחפשים את עצמם.

 

מיזם עבודות לחרדים שם לו למטרה לעזור לחרדים המעוניינים לצאת לשוק העבודה, כמו גם לאלו הרוצים ללמוד תואר או מקצוע ולהגשים את עצמם. לכן החלטנו בכל פעם לפרגן לצעיר או צעירה שעשו צעד כזה ושיספרו מה העבודה שלהם, המקצועות הקודמים שעבדו ויקנחו בפדיחה הגדולה שלהם בעבודה ובמסר לאומה.

 

ספר קצת על עצמך

 

מייקל חזוני, (25) אבל אמא טוענת שקוראים לי מיכאל. אני זורם גם עם זה.

 

 

השכלה: למדתי קולנוע ב'תורת חיים'. למדתי בישבת חברון גאולה. לאחריה למדתי בגרויות במכון לב. שם הבנתי מהר מאוד שהנדסה זה לא התחום שלי והלכתי ללמוד את הדבר שאני הכי אוהב בעולם. קולנוע.

 

צילום: מייקל חזוני

צילום: מייקל חזוני

מה חשוב לך כבמאי?

אני רוצה ליצור קולנוע שיהיה מותאם לאוכלסיה החרדית אבל לא קולנוע מסיונרי. מי שירצה מסר יקבל 'מסילת ישרים' בסוף הסרט.

 

חשוב לי לספר סיפור – לתת לאנשים לברוח מהמציאות לעולם שכולו פנטזיה והנאה. זזה התפקיד של ספר טוב וקולנוע טוב.
בדרך אל המטרה אני עושה סרטי תדמית, סרטים עסקיים וכד'.

11857755_1149965071684976_1490572941_n

יום נורמלי יכול להתחיל אצלי בפגישה עם לקוח לסרט תדמית, כתיבת תסריט לסרט שלי ועבודה על סרט אחר שאותו אני מצלם. (אין ספק, הבן אדם מוכשר.)

 

 

 

איפה אתה בעוד חמש שנים? בעז"ה כבר אחרי הפיצ'ר הראשון שלי לקראת הצילומים לסרט השני והשלישי…

 

 

הפדיחה הכי גדולה: מישהו הזמין אותי לצילומים בדקה התשעים ותשע. רצתי במהירות עם מונית ללוקישן וכשהגעתי גילתי שהבאתי איתי את כל הציוד – חצובות, עדשות, בטריות, גריפים, אבל את המצלמה עצמה שכחתי במונית… למזלי היה לי את המספר של הנהג וככה המצלמה חזרה אלי תוך כמה דקות.

 

 

מסר לאומה: לא לוותר על החלומות ולעשות בכל הכוח מבלי להתייאש. עם תפילה ואמונה אפשר להגיע לכל מקום.

 

מאחלים לו המון בהצלחה!

אם אתם מעוניינים לדבר איתו, על דא ועל הא ובעיקר לנסות את כישורי הצילום והבימוי המצוינים שלו, מוזמנים ליצור קשר: 0504034063

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]