תכירו: הרכש החדש של גלי צה"ל
חרדי נוסף יצטרף לשורות התחנה הצבאית בימים הקרובים: הכירו את נועם קליין
עבודות לחרדים | 29 מאי 2015 14:31

 

נועם קליין, סטודנט לפוליטיקה ותקשורת בן 24 יתגייס בימים הקרובים לצה"ל ויחל את עבודתו בתחנת הרדיו הצבאית גל"צ כבר בחודשים הקרובים.

נועם מכיר את התקשורת החרדית מבפנים אבל עכשיו הוא עושה את דרכו לליבת התקשורת הישראלית ולתחנת הרדיו המואזנת ביותר בארץ – גלי צה"ל, והוא יצטרף למיכאל שמש – הכתב החרדי הראשון  שכבר משמש בתפקיד פעיל בתחנה ולחרדי נוסף שיתגייס איתו במחזור הקרוב.

קליין, חרדי אשר למד בישיבה גדולה בתל אביב והיה ממקימי כולל לסטודנטים חרדים ברחביה מצטרף עכשיו לעשיה, שימש בעבר כיועץ לענייני חרדים של ראש אגף משאבי אנוש במשטרת ישראל החל את לימודיו בתחום הפוליטיקה והתקשורת בשלוחה החרדית של מכללת הדסה – "בקמפוס שטראוס" והיה ממצטייני המחזור.

 

הבוקר פרסם קליין פוסט בעמוד הפייסבוק שלו:

 

אי"ה בשבוע הבא אתגייס לשירות סדיר של 3 שנים בגלי צה"ל. שבע שנים זכיתי להתחנך על ברכיהם של תלמידי חכמים מופלגים בתורה ויראת שמים וללמוד מהם תורה ודרך ארץ. זכיתי לשמוע מהם שיעורים בתורה, מוסר והשקפה. אחרי שבע שנים גדושות ונפלאות אני יוצא מ"תיבת נח" עם המטען שצברתי אל חיי המעשה, והתחושה החזקה שעוטפת אותי היא "קשה עלי פרידתכם".
הגיוס לצבא בכלל ולגלי צה"ל בפרט בשלב זה בחיי איננו דבר של מה בכך. לא הייתי מאמין אילו היו מספרים לי לפני שלושה חודשים שמחר אלבש מדי זית, אך מאחר שנפלה בחלקי ההזדמנות, ובעצה אחת עם רבותיי, החלטתי לקחת אותה בשתי ידיים.
אני רואה בשירות צבאי בתחנת גלי צה"ל לא רק זכות אישית אלא גם שליחות מהמעלה הראשונה, ומודה לצוות התחנה ולמפקד גלי צה"ל על ההזדמנות הנדירה.
"ויהי רצון מלפניך, השם אלקינו ואלוקי אבותינו… אל תביאנו לידי ניסיון ולא לידי ביזיון"

 

אנחנו מאחלים לו הרבה הצלחה בהמשך הדרך ושיעשה שליחותו נאמנה.

 

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]