מהיום: שיחות קוליות בוואטסאפ למשתמשי אנדרואיד
מי שישדרג את גרסת תוכנת המסרים המידיים הפופולרית במכשיר שלו יוכל להתקשר למשתמשים אחרים שעשו כן
עבודות לחרדים | 31 מרץ 2015 15:54

 

חדשות מרעישות מבית וואטסאפ: מהיום משתמשי אנדרואיד יוכלו לחייג לאחרים באמצעות האפליקציה. אין צורך להזמין את המשתמש, לפרוץ את הטלפון או לעשות דבר מלבד לעדכן את הגרסה של האפליקציה. המשתמשים שיעשו את זה יקבלו ממשק חדש עם לשונית שיחות. משתמשים שאין אצלם אופציה כזו, צריכים לקבל שיחה ממשתמשים אחרים.

 

משתמשי אייפון צפויים לקבל את השינוי בקרוב. השירות זמין מתחילת פברואר לתושבי הודו. ולפני כן, למורידי גרסת המפתחים וגרסה מהאתר.

 

בשורה אמיתית

 

להבדיל מאפליקציות אחרות כמו viber, טנגו ואפילו Face Time שכבר זמן רב מציעות שיחות על גבי אינטרנט לצד הודעות טקסט והודעות קוליות, לוואטסאפ יש קלף מנצח שלאף אחת אין וזו אחידות: עם מאות מיליוני משתמשים ברחבי העולם המערבי, אדם יכול להיות בטוח שלאדם אחר יש את וואטסאפ מותקנת גם מבלי ששוחח עמו מראש. אי הצורך לתאם תוכנות באמצעי אחד, רק כדי לשוחח באמצעי אחר הוא האס בחבילה של וואטסאפ, ומה שהופך את פונקציית השיחות הקוליות לשמישה באמת.
בשיחות ניסיון שערכנו עם גרסת המפתחים בחודש פברואר האחרון, מצאנו שהעיכוב בשמע בין הצדדים היה ניכר, כמעט 4 שניות עיכוב בין דיבור לשמיעה בצד השני, אך הוא הצטמצם עם שיפור הקליטה. איכות הסאונד סבירה עד טובה, אך עליכם להיות באזור עם מהירות אינטרנט טובה כדי להינות מהפונקציה החדשה.

 

מוזמנים להגיב.

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]