חדש ב"מכללה החרדית ירושלים": קורסי תרפיה במשחק. להתפרנס בכבוד !
לימודי תעודה • מיועדים לנשים בעלות אוריינטציה טיפולית • מלגות לזכאיות.
עבודות לחרדים | 01 מרץ 2015 16:17

 

"המכללה החרדית ירושלים" ממשיכה בתנופה ובפעילות למען נשים ואמהות חרדיות ופותחת בימים אלה אפיק פרנסה חדש: לימודי תעודה בתחומי תרפיה מגוונים.

 

הלימודים כוללים קורס הכשרה מקצועית בתחומי התרפיה ומיועדים לנשים בעלות גישה לתחומי הטיפול והחינוך המעוניינות להרחיב את תחום התמחותן גם לתחומי התרפיה. בסיום הקורס תוכלנה בוגרותיו להשתלב בעבודה במכונים שונים או לעבוד באופן עצמאי בשכר גבוה במיוחד.

 

עולם טיפולי התרפיה הקיים כבר שנים,  מקבל תאוצה בשנים האחרונות. ההבנה כי טיפולים אלו יכולים לבוא לעזר היכן שהאחרים לא הצליחו, מתרחבת ומקבלת אישוש מיוחד ממטופלים רבים אשר משמשים עדות חיה לתרפיה שהצילה אותם ושפרה את איכות חייהם.

 

לימודי התרפיה מקנים אפשרות טיפול אפקטיבית בבעיות לימודיות, התנהגותיות, מנטליות וחברתיות ובכך מסייעים רבות בקידום המטופלים במוסדות החינוך.

 

המודעות הרבה לתחום זה לא פוסחת גם על המוסדות אשר משלבים את טיפולי התרפיה בתמהיל הקידום והסיוע לתלמידים. התפתחות זו דורשת התמקצעות בלימודים, אשר בנוסף לפן הטיפולי הנוסף שהם מקנים לילדים, מאפשרים למטפלים להרחיב את מקור הכנסתם ולהתפרנס בכבוד.

 

במכללה החרדית זיהו את הביקוש הרב והצורך בכלים אלו ויוצאים בפרוייקט לימודי תרפיה, ייחודי ובלעדי לנשות המגזר החרדי בירושלים. הפרויקט כולל קורס הכשרה מקצועית בתחומי התרפיה במשחק ואומנות, אשר בסופם תינתן תעודת מקצוע רשמית.

 

הרב יוסף ויטמן סמנכ"ל המכללה אומר כי נשים חרדיות רבות ובתוכן גם בוגרות תואר ראשון בחינוך, עו"ס, פסיכולוגיה ויעוץ חינוכי, משלבות בעבודתן טיפולי תראפיה מקצועיים מהם הן מתפרנסות בכבוד."

 

קורסי התרפיה ימשכו כשנה ויהיו במתכונת של 28 מפגשים שיעורים חד שבועיים לצד עבודה מעשית מודרכת של כ- 120 שעות. בסיום התכנית תוכלנה הבוגרות להשתמש בכלי התרפיה המקצועי שרכשו בקורס ולהתפרנס בכבוד.

מספר המקומות מוגבל. לרישום התקשרי כעת: 02537500

מאמרים שאולי יעניינו אותך

3 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נחמה יעקובסון
01/11/2020 17:55
מעוניינת בפרטים אודות לימודי האומנות תודה
שרה
19/10/2020 05:18
מעוניינת בלימודי תרפיה במשחק.
עדי אוחיון
25/01/2020 23:43
שלום. מעוניינת לדעת- גובה שכר הלימוד? לו"ז? אשמח לקבל את הפרטים הנ"ל. תודה. עדי אוחיון
[fbcomments]