מחפשים משרות מכניסות? מומלץ לשקול את התחומים הבאים
אם אתם שוקלים לעשות הסבה מקצועית או מחפשים משרה מכניסה, מומלץ לשקול קריירה באחד מהתחומים הבאים, הנעשים מבוקשים יותר ויותר. והכי חשוב אינם מצריכים לימודים אינסטנטיבים.
עבודות לחרדים | 30 ינו 2015 13:15

 

ניהול מדיה חברתית

גידול צפוי בביקוש: 14%

מדיה חברתית

נמאס לכם שכל הזמן גוערים בכם על שאתם גולשים בפייסבוק בעבודה? ובכן במשרה זו אתם אמורים לגלוש ברשת חברתית במשך כל היום ולפתח דרכים לשיפור חוויית המשתמש. התחום חדש למדי כך שצבירת ניסיון הופכת אתכם למומחים בתחום.

 

 

תכנון כנסים

גידול צפוי בביקוש: 44%

תכנון נכסים

אם אתם טובים בלוגיסטיקה, ייתכן שתכנון כנסים – החל מבחירת מקום האירוע ועד סידורי ההסעה – הוא התחום עבורכם. למתכנני כנסים רבים יש תואר ראשון לפחות, אך רוב ההכשרה מתבצעת בשטח. תפקיד מתאים לאנשים בעלי רקע בעסקים או בהסעדה המחפשים שינוי.

 

יועץ אנרגיה

גידול צפוי בביקוש: לא ידוע.

יועץ אנרגיה

יועצי אנרגיה עוזרים לשמור על איכות הסביבה ומסייעים בהגדלת ניצול האנרגיה של בתים ומשרדים. מקצוע זה הוא אחד מהמקצועות ה"ירוקים" המבוקשים ביותר כיום. הצפי לגידול בביקוש בתחום אינו ידוע, אך מובטח כי הביקוש ליועצי אנרגיה ילך ויגבר. לרוב די בלימודי הסמכה בתחום.

 

 

תרגום סימולטני

גידול צפוי בביקוש: 42%

 

בכפר הגלובלי כיום התקשורת הבין לשונית חשובה מאי פעם. הדרישה החשובה ביותר בתרגום סימולטני היא שליטה מלאה בשפות. רצוי ללמוד לתואר ראשון של שפה כלשהי, אך זו לא חובה. רוב חברות המתורגמנות מעניקות הכשרה לבעלי הכישורים המתאימים.

 

מורה ליוגה

גידול צפוי בביקוש: 24%

 

אם אתם מבקשים עיסוק הרמוני יותר, הוראת היוגה עשויה להתאים לכם. אם אתם כבר מתרגלים יוגה, יידרשו לכם כ-200 שעות לימוד עיוני ומעשי כדי לזכות בתעודת הסמכה.

 

 

מפתח אתרים

גידול צפוי בביקוש: 22%

פיתוח אתרים

אם אתה אוהבי מחשבים וכותבים קודים להנאתכם, כנראה שתיהנו מאוד לצלול לתוך תחום פיתוח האתרים. דרישות ההכשרה משתנות בהתאם לארץ מגוריכם.

 

מדריך טיולים

גידול צפוי בביקוש: 20%-28%

טיולים

אם אתם חולמים על קריירה בעלת אופי הרפתקני יותר, ייתכן שעבודה זו מתאימה לכם. אתם לא בהכרח זקוקים להכשרה רשמית, אך עליכם להיות בעלי יכולת יזמית, ידע מעמיק בתרבות המקומית ויחסי אנשו טובים.

 

 

נהג משאית מסחרית

גידול צפוי בביקוש: 21%

Truck, warehouse building

עבודה זו מתאימה לחולי הגה ושונאי סמכות. כל מה שצריך הוא רישיון נהיגה למשאיות וציות לחוקי התעבורה.

 

מאמן כושר אישי

גידול צפוי בביקוש: 24%

מאמן כושר

מאמני כושר אישיים לא רק מדריכים את הלקוח כיצד לבצע תרגילי כושר או איך לאכול בריא, אלא משמשים גם כמעוררי מוטיבציה ומעודדים. עיסוק זה מתאים לכאלו המחפשים עבודה אקטיבית הכוללת קשר אישי עם אנשים. תקופת ההכשרה אורכת בין מספר חודשים לשנתיים.

 

 

יחצ"ן

גידול צפוי בביקוש: 21%

 

אנשי יח"צ עובדים בקשר הדוק עם המדיה ותפקידם ליצור ולקדם את תדמיתו החיובית של הלקוח שלהם. אם אתם אוהבים עבודה דינמית ויש לכם רקע בתקשורת או במדיה, עיסוק זה יכול להתאים לכם.

 

אחות מעשית

גידול צפוי בביקוש: 22%

 

כיום ישנו ביקוש גבוה למקצועות הרפואה, אך אם אינכם רוצים להתחייב ללימודים שיימשכו שנים רבות, באפשרותכם למצוא דרכים אחרות לעסוק בתחום. תקופת ההכשרה אורכת כשנה וישנם יתרונות שונים בתחום כגון הטבות שונות, משמרות גמישות ויכולת להשפיע על חייהם של אנשים.

 

 

טכנאי מז"פ
גידול צפוי בביקוש: 19%

מזפ 2

איסוף ראיות מזירת פשע וקטלוגן אינם עיסוק לבעלי לב חלש. עבודה זו יכולה להיות מאתגרת למי שמחפש לנצל את כישוריו המדעיים והבלשיים. ההכשרה לתפקיד זה מגוונת מאד כך שיש לברר במשטרה מה הדרישות.

 

 

טכנאי רפואה גרעינית

גידול צפוי בביקוש: 19%

גרעיני

עבודה זו כוללת שימוש בחומרי ניגוד רדיואקטיביים לאבחון בעיות רפואיות ולטיפול בהם. על מנת להיכנס לתחום יש צורך בלימודי תעודה בתחום הרפואה הגרעינית.

 

גישור

גידול צפוי בביקוש: 14%

גישור

אם אתם מאמינים שלכל בעיה יש פתרון ורוצים להביא קצת שלום לעולם, אולי בעיסוק זה תוכלו לבטא זאת. היות שעלות תביעות בבית משפט מרקיעה שחקים, מובטח לכם שהדרישה לכישוריכם תהיה גבוהה מצד אנשים וחברות המבקשים לחסוך בהוצאות משפטיות. התחילו בקורס בניהול קונפליקטים.

 

 

יזמות

גידול צפוי בביקוש: לא ידוע

 

איזו דרך טובה יותר להתחיל מחדש מאשר להתחיל משהו חדש? הקמתה של חברה עוברת דרך נתיב ארוך ואינטנסיבי הכולל ימים רבים של עבודה עד השעות הקטנות של הלילה, סיכונים גדולים והרבה אדרנלין. אם אתם מצליחים לשלב בין מזל, התמדה ומחויבות – ייתכן שמצאתם את עבודת חלומותיכם.

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]